Про нашу агенцію

    "Рієлт" — це агентство нерухомості, яке створює усі необхідні умови для реалізації бажань наших клієнтів на ринку нерухомості.

Агентство нерухомості "Рієлт" — молода компанія, заснована сертифікованим ріелтером із 13-річним стажем Ольгою Миколаївною Гончаренко, яка є членом Асоціації спеціалістів з нерухомості України (АСНУ).

"Рієлт" стане Вашим найкращим помічником, якщо Вам потрібно орендувати, купити чи продати квартиру, кімнату, власний будинок, комерційне приміщення чи інші об'єкти нерухомого майна. Послуги досвідчених фахівців рієлторської справи значно прискорюють та полегшують процес купівлі-продажу та оренди нерухомості.

Агентство нерухомості "Рієлт" складається із спеціалістів з багатим досвідом бездоганної роботи, які вміють співпрацювати із державними інстанціями. У своїй діяльності ми керуємось дійсним законодавством України та вміло застосовуємо сучасні методи реклами і продажу об'єктів реалізації.

Завдяки багаторічному досвіду працівників агентства, "Рієлт" пропонує клієнтам максимально якісне надання послуг та оперативне вирішення поставлених завдань. Інтереси наших клієнтів є захищеними при будь-яких обставинах: ми гарантуємо цілковиту безпеку фінансових операцій, а також професійне документальне оформлення та кваліфікований юридичний супровід.

Безумовними перевагами агентства нерухомості "Рієлт" є:

♦ Можливість вибору. У нас є власна напрацьована база нерухомості, яка постійно оновлюється та поповнюється, що дозволяє оперативно вирішувати питання клієнтів.

♦ Комплексний підхід до надання послуг. Наш компетентний колектив ефективно вирішує поставлені завдання та повністю супроводжує угоди.

♦ Відкритість та чесність у спілкуванні з клієнтами. Ми надаємо детальну інформацію про всі характеристики об'єкта, який обрав клієнт. Рієлтори консультують клієнтів із питань, що виникають в ході роботи та готують документи для державної реєстрації угоди.

♦ Економія Ваших часу та гаманця. Ми починаємо працювати одразу після укладення договору про надання послуг. Для наших клієнтів ми робимо актуальну підбірку за їх вимогами, тим самим зберігаємо Ваші час, гроші та, найголовніше, нерви. 

Компанія працює з нерухомістю по всій території України та за кордоном. Сьогодні "Рієлт" має укладений договір з компанією з Північного Кіпру.  Ми завжди підбираємо нерухомість, яка максимально відповідає Вашим запитам і пропонуємо лише найкращі варіанти та умови, які гарантують придбання якісного житла за достойними цінами.

Працюючи над збільшенням асортименту зарубіжної нерухомості, ми активно ведемо перемовини щодо співпраці з компаніями Туреччини, Іспанії, Болгарії, Греції та Південного Кіпру.

"Рієлт" прагне завжди розвиватися, щоб надавати для Вас найякісніші послуги та бути максимально корисними. Ми добросовісно виконуємо свою роботу і тому раді як вдячним відгукам, так і відкриті до пропозицій чи зауважень.

Уся робота компанії "Рієлт" та кожна окрема послуга проводиться з неухильним дотриманням законодавства України та морально-етичних норм. Ви можете зі 100% впевненістю довірити нам свої питання та проблеми, пов'язані із укладенням договору щодо нерухомості, а ми оперативно допоможемо їх вирішити.